| Veronici a întrebat:

Ce inseamna cand imi curge in ficare zi sange din nas?sad

Răspuns Câştigător
| deea89 a răspuns:

Eu aveam probleme de genul asta.Ma trezeam peste noapte sau dimineata si imi curgea sange din nas.Pentru mine aerul era de vina(umiditatea din camera scazuta).Pune si tu ceva in camera o fantana cu apa mik ca sa umezeasca aerul. Poate asa merge, eu nu mai am probleme si tot asa mi-am luat o fanatana mik in dortimor, seara ii dadeam drumu si lasam asa pana dimineata. daca nu si nu, du`te la un doctor.succes :*

5 răspunsuri:
| MikyAndreea a răspuns:

Ca stai prea mult timp la soare sau daca nu stai in soare inseamna ca ai vreo problema dar mai mult ca sigur e din cauza soarelui.
Imi dai si mie o fundita? Te roooog!

| Doo a răspuns:

Ca trebuie sa mergi la doctor

| FlaviaLove a răspuns:

Ai inhalat o cantitate destul de mare in ultima vreme?raised eyebrows

| bya_7051 a răspuns:

Poate ca e de la soare...sau esti anemic/a mai bine du-te la un control.

| Madda a răspuns:

Esti anemica
Du-te la doctorbig grin