| NYCOO a întrebat:

Ce inseamna cand visezi un baiat dar fara sa-i vezi fata? Il voi intalni?

Răspuns Câştigător
| LadyLilith a răspuns:

Visele reflecta subconstientul, nu au inseamna ca daca in vis ti-a cazut un dinte, va muri cineva. Visele reflecta temerile, dorintele fiecarei persoane. Depinde ce ai simtit cand ai vazut acel baiat. Poate fi vorba despre o temere, pe care incerci sa-l ingropi sau despre o dorinta pe care nu o lasi sa iasa la iveala. Visele trebuie percepute in acest mod. Sau poate iti place de cineva si inca nu esti constienta de acest lucru.

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Nubprea exista sa visezi in chip pe care nu l-ai văzut niciodată, cu siguranta l-ai văzut măcar odata si nu iti amintesti.

| Sadic a răspuns:

Nu cred. Sunt doar superstiţii ce ne manipulează. Nu te încrede în asta!