| MaiNeimIsMaraxD a întrebat:

Ce inseamna de fapt jb?
Justin Bieber or Jonas Brothers?

Răspuns Câştigător
| Kidd a răspuns:

Buna =]
Pai...inainte se folosea la Jonas Brothers pentru` ca nu era Bieber cunoscut big grin. Acum se foloseste in ambele cazuri.winking.

Sper ca te-am ajutat =]

8 răspunsuri:
| DeDii a răspuns:

Justin Bieber big grin

| DeDii a răspuns:

Jonas Brothersbig grin

| DeDii a răspuns:

Sorry ca am raspuns asa. deci ramane Jonas Brothersbig grin

scuzestraight face

| resp3ct a răspuns:

J&B, The Ultimate Party Whisky. Start a Party anytime, anywhere.
Whisky a fost inainte de jonas si bieber.

| ahahhah a răspuns:

Aman2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...inainte se folosea la Jonas Brothers pentru` ca nu era Bieber cunoscut big grin. Acum se foloseste in ambele cazuri. winking.
Sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine de la JUstin BIeber LOL asa este si cunoscut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jonas Brothers logic! Ei aveau asta (JB) inainte de Justin.Si mai spuneti ca Joe il copie pe Justin.in finestraight face