| RaZvAnZzZzz a întrebat:

Ce inseamna idle in cazul meu la mess si daca pun idle ce se va intampla

Răspuns Câştigător
| Kiduutza a răspuns:

Deci: idle inseamna atunci cand nu misti mouse'ul si ti se inchide pc dar nu de tot, doar ecranul se face negru si iti apare window xp sau ce window ai tu, si atunci la status la mess iti apare idle... funda te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog te rog...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atunci cand esti plecat de la messenger si trece un timp acel idle inseamna ca esti ocupat si nu te afli la calculator.

Apache
| Apache a răspuns:

Idle inseamna ca nu ai vb pe mess, o buna perioada de timp!
*perioada difera, si poate fi setata de tine *

| Kittynika a răspuns:

Nik