| Lariisucaaa a întrebat:

Ce inseamna intuitie? funda... app. i-am recunoscut unui baiat ca-l plac.si l-am intrebat ca de unde stie si a zis asa: intuitie astfel nu m-as fi pus pe mine intre cei trei... ce inseamna ajutor plsspuppy dog eyes. PS:funda mare

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Baiatul respectiv stia ca l placi pentru ca i a zis cineva[si pot sa pariez ca am dreptate], baietii stau mai prost cu intuitia[intuitie inseamna ca asa a simtit el ].

| sabin89 a răspuns:

De ce nu te uiti in Dex sa vezi ce inseamna intuitie?

| Lariisucaaa explică:

Asa am vrut eu...ca asa toata lumea ar intreba pe net si nu ar mai pune intrebari aici...pawave