| gheparditza a întrebat:

Ce inseamna sa fi pe facebook admina?

Răspuns Câştigător
| AdeeMaria a răspuns:

Sa fi pe facebook admina inseamna sa ai o pagina, cum este de exemplu Papagalii vorbitori, Fetele, D-soara rebela si altele. Ca admina ai o responsabilitate destul de mare, pui poze[cum se fac pe toate paginile], organizezi concursuri, jocuri si altele. Sincer...nu prea are rost sa fi admina ca nu castigi nimic.Si eu am fost, dar am regretat dupa. happy
Deci. admina = sefa
funda?

Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

A fi admina la o pagina de facebook, inseamna sa postezi pe pagina, sa postezi jocuri etc.
Baftă!

| Antoniacopiluța a răspuns:

A fi admina inseamna sa ai o pagina, sa postezi bancuri, glume, poze, etc.Admin-Administrator=Sef

| Stitch92 a răspuns:

Administrezi o pagina.

| Pintilie_Oana_1999 a răspuns:

Dar mai inseamna ca mai multe persoane au parola si pun poze?