| Roxana_2583 a întrebat:

De ce iubiti femeile? doar pentru ce-i care-s indragostiti cu adevarat. Ce inseamna femeia din viata voastra?

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ţi-aş spune, sincer, dar acel "ce-i", mă face să nu mă simt inclus în categoria celor îndrăgostiţi.
Gramatică şi apoi filosofie!
Spor!

| mgtow a răspuns:

Pt ca se simt bine cu ea si isi fac nevoile sexuale stii tu...Pe mine nu ma atrage femeile nici barbatii imi place singuratatea si camionulwinking

| Libelle a răspuns:

Mai demult am citit ceva pe net:http://www.cafeneaua.com/......rtarescu/1

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Haide, mai, ca toata suflarea feminina de pe TPU moare de curiozitate. Chiar va e rusine sa recunoasteti, este?

| carminaburana43 a răspuns:

Vai de capul meu din peste 81000 de mii de utilizatori nu s-a gasit nici unul sa dea un raspuns clar inteligent si frumos la aceasta intrebare...