| XDanutzzzaBoonikX a întrebat:

Ce intelegeti voi prin cuvintele viata si frumusete? Cel mai interesant raspuns primeste funda...happy

2 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Ce sa inteleg?

Viata e un cadou primit si frumusetea e un dar pe care fiecare o vedem diferita.

Noi definim frumusetea!

| Alexaandreea a răspuns:

Buna! Eu cred ca viata in fond inseamna frumusete, o frumusete pura de care nu trebuie sa ne batem joc! Fiecare persoana este frumoasa in felul ei, indiferent de modul in care arata! Pana la urma degeaba ai o frumusete exterioara nemaivazuta daca cea din interior lipseste cu desavarsire!