| AvalohAlyn a întrebat:

Ce iti da motive sa traiesti in continuare?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ultimul vis care trebuie sa il implinesc in viata.

| Frank51 a răspuns:

Faptul ca m-am nascut...

| SilentRain a răspuns:

Ambitia,asta e singurul motiv

| Hammurabi a răspuns:

Ce mi-ar da motive să n-o fac? :))
Viața e foarte mișto.
https://www.youtube.com/watch?v=CWzrABouyeE

| Lioana a răspuns:

Nu am nevoie de motive pentru asta desi as avea cateva. Viata e un dar de care trebuie sa ne bucuram din plin nu sa cautam motive ca sa o facem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma întreb asta

| DeDeDeeaSweety a răspuns:

Iubirea pe care o am fata de unele persoane si ei pentru mine.
Faptul ca constant am momente placute in viata care ma fac sa ma simt bine.
Chiar si daca am greutati, nu stau sa ma inec in ele si sa trec cu curaj de ele.

| valen71n a răspuns:

In primul rand viata nu e optionala, traim cat a hotarat creatorul nostru Dumnezeu. Fiecare om are scopul lui in viata, mai devreme sau mai tarziu isi va gasi rostul in viata. Eu am doua fetite si pentru ele consider ca trebuie sa fac totul, daca ele sunt fericite, sunt si eu...

| natalia7prut a răspuns:

Fiecare vede în felul sau viața eu vreau să nu trec neobservată în viața asta nu contează cât voi tări vreau să trăiesc frumos decent si să las o poveste frumoasă despre mine. Nu mie frică de moarte dar nu vreau să îmi pun capăt eu vieți. Si le spun tuturor viața e un dar si e păcat să îl refuzi. Bucurăte de ea si ce îți oferă. Bună rea e viața ta cu un zâmbet si speranța treci cu bine.