| anonim_4396 a întrebat:

Motive pentru care merită să trăiești?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Locuinta, masina, femei (cum vrei ti se organizezi si banii se investesc cum crezi ca e mai bine in aspectele alea) iar viitorul o sa fie robotizat si vor munci ca sa ducem o viata mai buna

| AvalohAlyn a răspuns:

Si eu inca le caut.Ca m-am saturat sa sufar de depresie si anxietate, regrete si nefericiri. Daca le-ai gasit, sa-mi spui si mie motivele pentru care mai merita sa iti placa viata si sa mai traiesti.Mai ales suferind de ce am eu.

| LoveSleep a răspuns:

Pentru că tot ce ai e un de viață. Fără ea, nu mai ai nimic. Dacă preferi nimic, nu merită să trăiești.

| zurick a răspuns:

Pentru a-ti demonstra ca poti sa o faci.

| Victor453 a răspuns:

Nu sunt

| liliana77any a răspuns:

Pentru a afla continuarea povestii tale de viata.

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Zmeu` Ninja`, Gazza Record`s Ro.

| Lepadatu_Stefan_1980 a răspuns:

Pentru ca poti sa-ti lasi amprenta in lumea asta prin copii(de aceea e important cum ii educi), inventii, descoperiri, idei, etc. Mai merita sa traiesti pentru ca poti sa faci fericiti pe altii prin existenta ta.