| anonim_4396 a întrebat:

Ce iubiti mai mult? Facem abstractie de oamenii apropiati noua, parinti, iubiti/iubite, frati sau surori, facem abstractie de oameni. Ce iubiti mai mult?

Răspuns Câştigător
| lostcontrol12 a răspuns:

Ador natura..plimbarile pe malul marii..sunetul frunzelor mangaiate de vant..curcubeul..fluturii..:X

40 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Plimabarile noaptea, ciocolata, imbratisarile.big grin

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cartile si meseria mea.

mariana
| mariana a răspuns:

Iubesc "sanatatea" care te face sa te poti bucura de viata. Iubesc natura cu tot ce este bun si frumos in ea. Iubesc muzica, lectura unei carti bune si independenta mea ca individ. Iubesc sentimentul ce-mi invaluie sufletul atunci cand am realizat ceva, prin efort propriu. Iubesc comunicarea si acum imi dau seama ca, pe acest motiv, iubesc acest site, care mi-a dat posibilitatea sa interactionez, pentru a fi utila, pentru ca acest lucru imi da posibilitatea de a ma pune la incercare si a vedea daca, gandurile mele sunt utile si daca pot sa dau ajutor. Am o inclinatie deosebita pentru a-i apara pe cei napastuiti si a le da curajul sa infrunte viata si sa poata sa se aprecieze la justa lor valoare.
Iubesc adevarul si detest minciuna, ma feresc de oamenii limitati si incerc sa ma iubesc pe mine insumi pentru ca, in acest mod stiu ca, pot fi increzatoare in fortele proprii si pot sa ma inalt, cu gandul, spre nemarginire, ramanand in acelasi timp pamanteana, suta la suta.
Iubesc viata si am ales sa traiesc, arzand ca o flacara, intrucat sentimentul de vegetare ma inspaimanta si nu asi dori sa-l experimentez vreodata.

| SweetCandy a răspuns:

Bn daca nu ma lasi sa spun k iubesc un baiat care are numele tau...nu spun.laughing iubesc muzica si sinceritatea oamenilor din jurul meuhappy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Iubesc iubirea.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Motoarele.

| Cryssy a răspuns:

Iubesc natura. In natura ma simt cel mai bine, natura ma relaxeaza, ma face sa visez. love struck

| xibalba a răspuns:

Nici nu stiu ce sa aleg... imi plac multe lucruri, pisoiul meu ca imi asigura caldura noaptea, cand doarme cu mine si laptop`ul(+net) pentru ca am acces la ce imi place mie : carti, muzica, prieteni, tot.

| Dan a răspuns:

Natura, ma face mai bun, imi deschide sufletul.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Iubesc natura...muntii...serile racoroase si cerul plin de stele. iubesc sa merg la munte si sa stau noaptea sub cerul liber privind stelele si ascultand linstea padurii... iubesc sa stau seara pe veranda mea sa beau un pahar de vin rosu sa ascult muzica si sa simt adierile vantului...imi iubesc catelusa si ador sa ies la plimbare cu ea in parc seara...decat eu cu ea si sa ne jucam amandoua pana obosim... iubesc sa ma trezesc dimineata devreme sa ies pe balcon si sa respir aerul rece si curat... IUBESC TOT CE MA INCONJOARA... :-x

| criss:) a răspuns:

Natura, vara, vantul(nu puternic), cateodata intunericul, creatia, si viata mea:X

| MM a răspuns:

Fotografia, psihologia, muzica, lectura, florile...

| Dara a răspuns:

Serile racoroase de toamna si freamatul frunzelor in bataia vantului. Daca la acestea se mai adauga si o carte buna, e perfect.
Mai iubesc serile lungi de iarna petrecute la gura sobei, privind in liniste impletirea jucausa a flacarilor. Ma relaxeaza.

| JustMeFlory a răspuns:

Iubesc zapada, si eu sa privesc de undeva din casa si sa beau vin fiert cu scortisoara. Iubesc zapada, dar in acelasi timp iubesc si marea, florile, soarele. Iubesc sarbatorile de iarna. Iubesc o zi de toamna insorita, iubesc o zi de primavara insorita si sa fiu intr-un camp plin de flori si copaci. Iubesc sa fiu iubita!happy

| cioko19 a răspuns:

Hm.
sarutarile
plimbarile
natura
vara
soarele
nisipul
marea
vacantele
calatoriile
animalele
love struck

| Artemiss a răspuns:

Poezia, fotografia, sa vorbesc cu oameni civilizati de la care ai ceva de invatat, sa ajut, natura(pasii in frunzele uscate toamna, copacii care parca vorbesc in bataia vantului, cerul senin sau cerul plin de stele...)si animalelehappy

| Betty18 a răspuns:

Naturahappy

succes

| lifeForJesus a răspuns:

Masinile sport!

| JesterRO a răspuns:

Natura si tot ceea ce exprima libertate.
Vreau sa-mi cumpar motor sa ma plimb prin lume cu el.

| TeoIonela a răspuns:

Hamsterii mei...laughing

| papushikroz a răspuns:

Viata

| aNgeLitoOqueviVeEneLinFierNomArIA a răspuns:

Ador tot ce ma linisteste... iubesq tot ce da culoare vietii! dar cel mai mult iubesc muzica fara ea nu exist imi da puterea sa visez sa merg mai departe imi da speranta cu care ma trezesc dimineata... de placut imi plac mai multe cum ar fi: baschet, fotografia, filmul, desen, lectura vs scriu versuri povesti, psihilogia, floriile, motoarele, chitara...etc Dar muzica ramane pe primul loc! :*:* raspunde si tu la intrebarehee hee

| simona_1150 a răspuns:

Viata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Animalele (cu mici exceptii), vara cu tot ce implica ea: soare, plaja, mare si calatoriile. As mai zice veselia, comunicarea, lectura, dar implica oamenii si nu stiu daca ma incadrez conditiilor din intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Furni, da, orice. In principiu sa nu fie vorba de oameni, insa ceva ce implica oamenii este ok happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cateii meibig grin
Bella si Max... ii iubesc cel mai multbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa traiesc liber exact asa dupa cum simt...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-as vrea sa dau la o parte fotografia sau decoupage pentru fussion cook, dar imi e chiar greu sa aleg ceva din cele trei. vorbeam de capuccino de calamar(sepie sau caracatita)cu spuma de arici de mare si aer de morcovi. o pasiune veche a mea pe care incerc sa mi-o cultiv.ador tipul asta de "bucatareala", ma reinventeaza, ma relaxeaza si ma mentine creativa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iubesc muzica, natura si catelusii. Oricat de sumbra s-ar prezenta o zi, oricare din aceste lucruri ar putea sa imi aduca un zambet.Nu mai aduc in discutie ca atunci cand eram micuta si aveam catelus, nimic nu ma putea face sa plang, orice s-ar fi intamplat incepeam sa ma joc cu el si totul se lumina.Sunt un copil, asa-i? laughing