| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce iubiti voi cel mai mult la fete.
Evident ca intrebarea e pentru baieti dar banuiesc ca si fetele pot raspunde de ce nu_

10 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu pot să iubesc ceva general la ele căci lucrurile pe care pot să le apreciez la o fată nu se regăsesc la toate deci nu pot să spun că iubesc un lucru general la fete.

| Doarunaltutilizator explică (pentru T0T):

Asa e ai dreptate.
Trebuia sa zic la anumite fete, asta e altceva.

| T0T a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Îți răspund mâine.

| T0T a răspuns:

Păi naturalețea, delicatețea, chipul, sinceritatea, sentimentalismul, inteligența, deschiderea, drăgălășenia.

| OldSoul a răspuns:

Deoarece ai intrebat in general, voi raspunde si eu la fel.
La fetele din ziua de azi nu prea mai apreciez nimic, poate doar faptul sa stiu sa se dea cu machiaje si ca stiu sa fie superficiale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Feminitatea pierduta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt fata
si un lucru general la fete mi-ar placea ca aspect fizic sa fie inalte, sa aiba parul blond si ochi mari si albastri(dar sa fim seriosi astea sunt banalitati, interiorul conteaza mai mult)
ca personalitate as vrea sa fie sociabile, sa aiba simtul umorului si sa fie prietenoase (eu din pacate nu am aceste calitati )

| TanteMarianne a răspuns:

Mie imi plac tipele mai ciudate, probabil pentru ca si eu sunt o tipă.

| ălkjmhgf a răspuns:

Nu aș putea să spun doar un aspect. Când iubesc un om, îl iubesc cu totul.