| BloodyAngel1900 a întrebat:

Ce lucruri considerati de neexplicat/neconceput(anormale pentru voi)?

Răspuns Câştigător
| MadMan a răspuns:

Tigani negri si toti astia care polueaza pamantul! Sunt o anormalitate pentru ca toti i veneraza i apara si dupa ce le dai nas te scuipa te jignesc te fura si te omoara > Asta cred eu o anormalitate big grin alteceva?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Persoanele care nu stiu ce vor de la viata.

| Annd a răspuns:

Romania

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Pe tinestraight face
sincer ma cam sperii; D

| AnonimGirl a răspuns:

Pai am auzit ca in Africa o fetita este dezvirginata de la 10-12 ani cu un obiect ascutit ca sa nu aiba dureri pe viitor la primul alt sexual. laughing Ce ciudat! Asta este un lucru anormal pentru mine.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

666 are probleme...si de mine s-a luat
cat despre lucrurile de neconceput. existenta unui god care face dreptate...

| Me_3490 a răspuns:

Scoala laughing

| Ania_3910 a răspuns:

Dc egzista tantari? nu pot sa pricep la ce ajuta

| alexralu34 a răspuns:

Lucrurile care se intampla in lume, sant atatea lucruri, fiinte si fenomene de neexplicat, neconceput sau anormale pe planeta asta,ca monumente sau legende, oameni sau animale,fenomene cidate care nu le putem explica ca(cum a nins in desertul atacama cel mai torid din lume?, ce e Stonehenge?,Ce e Aurora Boreala?,Cum un om a putut ucide si rani zeci de oameni in Norvegia? Ce se ascunde in spatele Piramielor din Giza si a Sfinxului? Ce s-a intamplat cu adevarul din Biblie? Ce secrete ascund populatiile antice ca asteci, eghipteni, greci, romanii? Ce e cercul ciudat de langa Stionehenge? Ce e fera de ghiata din Cehia? Obiectele ciudate de pe cer sunt O.Z.N-uri? etc.)In lume se intampla o gremada de lucruri de care nu stim si mi se pare de neconceput.

| DarkShina5566 a răspuns:

Lucrurul anormal de neconceput ilegal, imoral etc etc pentru mine este violenta in familie sau in cuplu.Cum poti domne sa lovesti o femeie fara aparare? Mi se pare o crima sa-ti lovesti femeia.

| SomebodyNamedAnna a răspuns:

Minciuna, prefecatoria, prostia. De ce ne trebuie toate astea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostia umana. De ce unii persista in prostie, desi le este explicat ca asa nu e bine? Consider prostia un handicap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@666, de ce ma insulti? Te plictisesti si incepi sa faci afirmatii, aiurea! De ce ma consideri proasta, cu ce te-am suparat eu pe tine? Imi poti spune, sau o sa fie tot nefondate si astea?

Nici nu am avut vreun fel de contact vreodata!

| JelliEurata a răspuns:

Jelli: Deci te consideri handicapata?