| printz3sa a întrebat:

Ce lucruri stranii vi sa-u intamplat:*? dau funda la cea mai buna povestehappy

5 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Am vorbit la telefon 3 ore cu o fata "straniu" de beat pe la 3 dimineata, iar a doua zi tot ce imi aduceam aminte e ca i-am propus "sa facem sex". am luat telefonul sa o sun sa imi cer scuze : " Nu ai de ce. am zis "da" ".

| Irina_6314 a răspuns:

Eram la masa, alaturi de familia mea, vorbind despre lucruri marunte. Dintr-o data, cheile de la masina tatalui meu, care erau situate pe masina de spalat ( mentionez ca nu erau pe margine), au cazut. Atunci eu si sora mea ne-am speriat, insa parintii n-au crezut ca este ceva "straniu".

tie ce ti s-a intamplat?
pupici:*:*:*

| DeathLord93 a răspuns:

Nu am putut dormi intr-o noapte si ma plimbam prin casa pe bezna si liniste crunta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi s-au intamplat mai multe lucruri stranii(cred ca si din cauza ca sunt nascuta sambata)dar cel mai straniu lucru a fost intr-o seara cand mancam linistita si dintr-o data am vazut o silueta negra care arata perfect ca o umbra cu forma umana trecand prin usa...nu va puteti imagina cum m-am simtit atunci...pentru cateva secunde am intrat in soc si eram atat de paralizata incat nici nu mai puteam sa respir.intr-o alta seara m-am trezit ca ma tragea cineva da par dar foarte tare, cand m-am uitat in spate nu era nimeni, mi se zbarleste si acum pielea cand imi amintesc si au trecut cativa ani buni de atunci

| Liviuuuuu a răspuns:

Deci intr-o dimineata eram in baie si ma spalam pe dinti.cand mi-am intors capul spre fereastra, am vazut o umbra care a trecut repede prin fata ei.Am mers afara sa vad, dar nu era nimeni.Aceasta intamplare m-a pus putin pe ganduri.
Si inca o experienta, mai sunt momente noaptea cand aud usile, ca si cum ar fi intrat cineva in casa, dar de fapt e mama care nu poate sa doarma si se plimba sa se uite pe geamlaughing))