| anonim_4396 a întrebat:

Ce mai faceți-_-? Eu acum am scăpată de la munca si ma duc la maga sa-mi iau apa si de mâncare-_- cum a fost astăzi pentru voi?-_-

17 răspunsuri:
| DonEnnioSalieri a răspuns:

Salut, sunt bine, tu cum esti?

| 199onur7 a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

Da frate sunt minunată-_- da nu aicia trebuie sa vorbim noi doi -_- aicia nu -_-

| 199onur7 a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

-_- nu aicia

| 199onur7 a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

Vinco acolo -_-

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru 199onur7):

L-am modificat, ti am trimis dar se trimit mai greu, folosesti insta?

| 199onur7 a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

Am Facebook frate

| raMLesS a răspuns (pentru 199onur7):

Ce mancare ti-ai luat.

| 199onur7 a răspuns (pentru raMLesS):

Am loat doar apa -_- si am iesit nu mai este foame-_-

| 199onur7 a răspuns (pentru raMLesS):

Tu ce ai facut azi?-_-

| raMLesS a răspuns (pentru 199onur7):

Pai si ce -_- ai mancat toata ziua -_-... ziceai ca lucrezi la fabrica? -_-

-_-

-_- eu ce sa fac, am terminat munca, am dat o tura cu masina prin afara orasului -_- (mi-am luat niste covrigi de la mega) si am mancat pe camp la iarba verde -_-

| 199onur7 a răspuns (pentru raMLesS):

Am mâncat struguri cu apă numi este foame -_- ma pun sa dorm la 5 incep munca noapte buna frate

| raMLesS a răspuns (pentru 199onur7):

E buni strugurii mai bine ii mancai cu paine -_- si beai apa dupa

| 199onur7 a răspuns (pentru raMLesS):

Da ma duc la maga sa-mi iau apa acuma.ma.imbrac am ies de la munca -_-

| raMLesS a răspuns (pentru 199onur7):

E buna apa de la mega -_- eu beau mereu de acolo, m-am si ingrasat 1 kil.

| 199onur7 a răspuns (pentru raMLesS):

Bro nu este mega -_- este maga adica magazin -_-

| raMLesS a răspuns (pentru 199onur7):

Acum am vazut ca ai zis maga laughing Oricum eu de la mega imi iau apa, e cea mai buna -_-

| 199onur7 a răspuns (pentru raMLesS):

-_-