| RAY a întrebat:

Ce mai faceti fetelor tot singure si in suferinta?

Răspuns Câştigător
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Cu fiecare gest necuviincios, cu fiecare dezamăgire, cu fiecare trădare adusă din partea noastră a băieților/bărbaților față de fete/femei, acestea nu doar că vor suferii, dar se și "închid" în ele și cu greu își vor mai exprima deschis ceea ce gândesc și au pe suflet chiar și față de acela care i-a demonstrat că ea pentru el este cea mai de preț "comoară". Dacă am gândii de zeci de ori înainte să scoatem pe gură cuvinte urâte la adresa lor, fiindcă habar nu avem că o vorbă jignitoare face la fel de mult rău ca violența fizică.

14 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Tot sad

| RAY explică (pentru Ofiintă):

Ai fost dezamagita in iubire in trecut?

| Ofiintă a răspuns (pentru RAY):

Dezamăgită am mai fost, de ce să mint.
Pe de altă parte, nu era vorba despre iubire. Mai degrabă despre dorinta mea de a avea persoana respectivă alături.
Iubire este mult spus. N-am avut parte de așa ceva.

| RAY explică (pentru Ofiintă):

Pacat,pentru ca esti o femeie minunata, mai rar asa ceva

| Ofiintă a răspuns (pentru RAY):

Complimentul tău mă face să mă simt mai bine, chiar și acum, când trec printr-o perioadă mai grea.
Mulțumesc!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dwa sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merci, Ray. M-ai făcut să râd. laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu vrei sa ne casatorim, ne cunoastem de cea timp, eu spun ca e urmatorul pas, al relatiei noastre

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Vai...dar așa un eveniment s-ar lăsa cu o coliziune ce ar crea o Super Novă.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Desigur,in noaptea nunti am concepe o noua stea

| Morbid a răspuns:

Da probabil sufera de la atata durere de genunchi. Fetete nu Au inima.

| RAY explică (pentru Morbid):

E si asta un chin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Morbid):

Nu au...că le-au furat-o băieții.

| RebelulCuIdei a răspuns:

Ray nu prea am văzut fete blonde sa sufere, de ce?