| mary_6294 a întrebat:

Ce mancare va place voua?

25 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Salata de cruditati.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Sarmale si lasagna.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Tochitura moldovineasca.

| JeSa a răspuns:

Pizza, pireu' cu şniţele, zacusca, salatele şi lasagna(lazania) italianăhappy

| JeSa a răspuns:

Uh, Sensei.BRO----Andrei, să înţeleg că şi ţie îţi placeblushing "pireul de cartofi"tongue?whistling

daniela
| daniela a răspuns:

Branza, rosii, pui

| Ana a răspuns:

Pizza, cartofi prajiti...

| OanaG a răspuns:

Salata de legume, pizza,big grin:X

| Alisa a răspuns:

Salatele.

| anss23 a răspuns:

Supa cu crutoane, cartofi frantuzesti, salata de boeuf si nu in ultimul rand ciocolatalaughingdar tie?

| AvalohAlyn a răspuns:

Cartofii prajiti cu snitele de pui, mancarea mea preferata, delicioasa dar nu prea sanatoasa.sad

| TeoIonela a răspuns:

Pizza facuta de mama, salata orientata spre stangatongue-salata orientala-, pui la gratar.

| Totti a răspuns:

Cartofi prajiti! love struck

| l0rre a răspuns:

Cartofi prajiti

| scumpik a răspuns:

Pizzalove strucklove struck

| Boo a răspuns:

Cartofi; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Musaca si pizzatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartofi prajiti cu oua ochiuri sau ficatei de pui si salata (cam orice fel de salata) big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comestibila

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sos vanatoresc blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JeSsYkA, piure poti minca la Pireu, da' Pireu nu poti minca la piure rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salata beof si chefetele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca niste fasole cu mustar, patlagele cu cartofi de telina, parjoale piperate, mancare de la gunoiera sau carnati umpluti cu sare hahhahahahhaahhaha

| CAmA3l a răspuns:

Pestele marinat si pizzatongue...big grin