| anonim_4396 a întrebat:

Ce mi-a fost dat sa aud azi la Observator... i-au facut icoana lui Becali, in biserica...cu chipul lui...scria si "gigi becali"...au sters-o, ca cica nu si-a tinut nu stiu ce promisiuni...probabil n-a mai dat bani... oare preotii n-au avut nimic de zis? Cum sa-i faci icoana lu' Becali?!

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Biserica a acceptat un compromis grav.Nu era cazul sa se profaneze lacasul cu figuri discutabile.

5 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Uite asa cum si copilele de 12 ani raman insarcinate.happy
Gigi Becali ar face orice ca sa-si recastige fanii. Acest lucru consider ca l-a facut cu acest scop.

| Gabry a răspuns:

Tu glumesti!:O
Icoana in biserica ii mai lipsea!rolling on the floor Hey, in lumea de zi orice e posibil!winking

| Psihoyounger a răspuns:

Nu prea cred eu asta...

Psihoyounger

| emi a răspuns:

Oooooooo...glumiti? nu?
Daca nu este sfarsitul lumii...cand si-o da seama 'seful' de sus ce-au facut...laughing
o fi el specimen dar cel care a avut ideea il intrece.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Psiho, daca-ti spun... uita-te si la observatorul de noapte, n-am de ce sa mint...au aratat si imagini...