| MihaCool99 a întrebat:

Ce note aveti la scoala? mari, mici
Fundoiwinking

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Doar două note de 9 și în rest 10 de la începutul anului.
Baftă

| KrUeLlA a răspuns:

In semestrul asta.am un 10 la bio, un 10 la mate, un 10 la engleza si un 9 la civica.

| valy31 a răspuns:

Am de toate. Anul asta am avut grija sa iau si eu note mai bune peste 8. E greu cu bacul. Dar atata timp cat tra putin de mine si profesorii sunt de treaba facem treaba bunalaughing.
Da ma laud si cativa de 4big grin ca nu se poate fara

| CristinaKriss a răspuns:

Note mari! tu?

| Sw33ty_9502 a răspuns:

Mari.pe sem 1 mi-a iesit media 9.92 din cauza la mate.dar in general iau 10 si rareori 9 sau 8...eh,e usor in a 5-a

| stefania_1904 a răspuns:

Eu invat cel mai bine amluat premiul1 fundita?

| Email4ever a răspuns (pentru stefania_1904):

Tu nici macar nu sti sa scrii, si ai luat premiul I? Eu nu te cred!, fa o poza la diploma, si dai upload pe net, daca nu taci!