| LostInDreams a întrebat:

Ce nu trebuie sa lipseasca niciodata din geanta/ruxacul unei fete daca pleaca o zi de acasa?

4 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Periuta de dinti, sapun, deodorant, piaptan, un tampon sau mai multe, telefonul mobil, bani.

| ladygaga_9914 a răspuns:

Deodorant/spray, piaptan, bani, mobilul, un gloss eventual si oglindahappy

| Doigetar a răspuns:

Buna! de la mine nu lipsesc niciodata:telefonul, servetele, cosmetice, accesorii pentru par, casti, dulciuri, un pix, o sticla de suc si alte lucruri personale care iti sunt indispensabile happy

| lulu_3036 a răspuns:

Pai cred ca depinde de varsta si de... unde se duce. Mie una, nu-mi lipsesc niciodata din geanta urmatoarele : balsam de buze, oglinda, absorbant zilnic si pentru perioada delicate, pudra, servetele uscate si umede, portofel.happy Sper ca ti-am fost de ajutor...rog funda big grin