| LostInDreams a întrebat:

Ce nu trebuie sa lipseasca niciodata din geanta/ruxacul unei fete?

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Pai, absorbantul!

| Alisa a răspuns:

Oglinda, absorbantul si banii laughing.

| PisicaAristocrata a răspuns:

Servetele, articole de igiena intima, un gloss, un rimel, o sticluta mica de parfum, guma de mestecat sau tic-tacuri, ceva analgezice pentru situatii neprevazute, ceva bani, un spray paralizant. cam atat.

| overdose90 a răspuns:

Eu zic ca deodorant, bani, oglinda, gloss, telefonwinking

| butterfly:X a răspuns:

Hmm.pai analgezice, ruj/gloss, bani, servetele, guma de mestecat, absorbant, castile de la telefonul mobil si mobilul:d

| Niko_7610 a răspuns:

Eu zic ca rujul, deodorantul, bani, telefonul, parfum portabil sau sprei, si mai ales castile de telefon mobil...etc