| anonim_4396 a întrebat:

Ce numar trebuie sa apelez pentru a-mi activa cartela Vodafone si ce pasi trebuie sa urmez?

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| Fluturaș34 a răspuns:

Pai eu stiu ca un numar il activezi incercand sa apelezi un numar, iti intra robotul si iti spune ce ai de facut de la prima apelare, ai incercat?

| ɹαℓυ a răspuns (pentru Fluturaș34):

Da am reusit.Dar fi atenta, am activat un numar favorit din alta retea.In reteaua Vodafone merge sa dau SMS-uri, dar la numarul acela favorit care e in cosmote nu merge.De ce oare?

| Fluturaș34 a răspuns:

Pentru ca e din alta retea, probabil de asta:-s eu nu am avut Vodafone nu am idee, am incercat sa te ajut pentru ca stiam cum e la celalalte si ma gandeam ca si la Vodafone e la fel big grin

| ɹαℓυ a răspuns (pentru Fluturaș34):

Ok,mersii oricum

| Fluturaș34 a răspuns (pentru ɹαℓυ):

Nu ai pentru ce happy daca pot sa ajut o fac de placere si mai ales daca am cu ce si daca stiu happy DACA mai ai vreodata reo problemuta ma poti intrebapuppy dog eyes

| ɹαℓυ a răspuns (pentru Fluturaș34):

Okai.Multam mult.Dar cu ce probleme am eu acum, nu prea ma poti ajuta

| Fluturaș34 a răspuns (pentru ɹαℓυ):

Putem fi prietene?

| ɹαℓυ a răspuns (pentru Fluturaș34):

Sigur.

| alexandramaria20 a răspuns:

In mod normal se activeaza atunci cand incerci sa apelezi un numar big grin
incearca asa si daca merge FUNDA?batting eyelashes