| asya a întrebat:

Ce nume i-ati da primului copil? Sau cei care aveti, care este numele lor? Sora mea este gravida...si as vrea niste sugestii de nume...Multumesc:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi baiat i-as pune numele de Aviv(primavara)daca ar fi fata i-as pune numele de Aytana(mereu tanara). nepoatele mele se numesc Kyla-Faith, Yael-Hannah si Carla.pe ai mei ii cheama Assaf si Shahar.

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Oooo eu am ceva cu numelehee hee
Am o gramada in mintelove struck
Fata:Alexandra, Ema, Daria, Maria, Ana, Silvia, Iulia, Ruxandra, Roxana, Costina, Maia etcbig grin
Baiat:Mircea, Laur, Rares, Andrei, Sorin, Daniel etcbig grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Georgiana - Gabriela, Elena - Catalina
Stefan - Adrian, Dumitru - Valentin, George - Alexandru
Acestea sunt numele copiilor mei.

| psiholoaga a răspuns:

Daca va fi fata, Maia sau Daria. Daca va fi baiat, Luca.

| fluturas a răspuns:

Fata-ludmila
baiat-claudiu love struck sau vladutz :p

| ViVi a răspuns:

Daca e fata cristina daca e baiat cristi
laughing imi place numele asta
sau laura love struck

| Casiana a răspuns:

Oliana, Casiana, Casian, Innes, Aurora, Andrada, Tiberiu, Mircea, Mihai, Robert, Robert, Annes, Patricia, Patriciu, Izabella, Gabriel, Roxana, Daniel, Monica, Cristian(de la Cristos)! Astea imi plac mie! Sper sa fie un copil frumos si sanatos si sa va aduca multe fericire!

Pa, pa!

| Brigitta a răspuns:

Daca e fata : Ana-Maria sau Beatrice.
Daca e baiat: Alexandru.

| kathessa a răspuns:

Numele unuia dintre bunici. Asa e cel mai frumos. Bunicul respectiv il va veghea mereu.

| bluerose a răspuns:

Daca e baietel Paul Daniel daca e fetita Iness.

| sunt_fericita a răspuns:

Cred ca Kleopatra sau Denisa, deoarece sunt preferatele mele nume kiss

| iness a răspuns:

Mie mi-ar place sa fie in viitor. numele: [fata]: Jessica-Maia-Christina. si baiat: Jessie-kevin-george [si george nu se prounta in romanaon the phone Sunt numele pe care le adorlove struck.

| carlita_4462 a răspuns:

Pe baietelul meu il cheama MATTEO GABRIEL daca era fetita ii puneam numele IASMINA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@zazu ne-ai bagat in ceata laughing eu i-as pune fetitei mele numele Patricia, Sara-Ioana ori Ana. Iar daca as avea un baiat i-as spune Luca, David ori Razvan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă ar fi fetiță: Delia Alexia Nicoleta și dacă ar fi băiețel Ayan Ovidiu Nicolae.
Sănătate și naștere ușoară cu un bebeluș frumușel.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata: Smaranda; baiat: Flavius.
Imi plac foarte mult si cred ca asa le voi da nume viitorilor mei copii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe fetita cea mare o cheama amalia-georgiana si georgiana vine de la gheorghe numele sotului, iar la a 2 fetita o cheama dora andreea si de mentionat este k atunci cand am ales numele am preferat sa fie si un nume de sfant k se zice o va proteja in viata

| suferinta2009 a răspuns:

Eu i-as pune maximilian daca ar fi baiata. dupa cum se numea si generalul romanilor, iar daca ar fi fata, andreea