| monicaaa17 a întrebat:

Ce obiceiuri sau gesturi vi se par atrăgătoare sau sexy la o femeie?

11 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Atunci cand isi scutura picioarele de zapada/noroi inainte de a urca in masina, si nu tranteste portiera day dreaming

| Celcestietot a răspuns:

Când fumează, ține ochelarii în gură, face cu degetul ca să vii la ea, când ține steagul în mână și flutură până să ieși cu mașina din garaj, când mănâncă de la Mc, când scrie pe TPU, asta (ultima) le întrece pe toate *100, foculeț* laughing laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va că unii ți-au răspuns la mișto, ori atât le poate creierul.

Cam totul, daca mă atrage.
In special mi se par sexy tipele care sunt atente la mine/mă observa.

| Bruno92 a răspuns:

Când își mușcă buzele

| Bruno92 a răspuns:

Da tu ce boală ai? de pui atâtea întrebări dar sa dai răspunsuri nici un interes
Mie îmi pari suspecta de schizofrenie

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bruno92):

Și tu pari puțin suspect de prostie.

| Bruno92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi stimate domn morbid happy
Am vrut sa vad macar daca la insultă răspunde da nu o funcționat
Mă înspăimântă puțin da îmi va trece nu ai place sa comunice cine știe de nu răspunde.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bruno92):

Ah stai, că acum înțeleg, te înspăimântă pe naiba, tu ești îndrăgostiiit de ea, te frustrează că te ignora tipa asta laughing
N-o poți controla, o sa comunice când vrea ea, cine știe poate are vreo revelație sau o fi doar vreun cont multiplu. thinking

| Bruno92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai ești nebun cum sa fiu eu îndrăgostit de o fata care pune numai întrebări tâmpite laughing nici măcar nu știu cum arată. Pune foarte multe întrebări și asta mi mirarea că nu răspunde e ciudata tipa. Nu sunt idiot sa mă îndrăgostesc de o tipă că asta laughing poate are 14 ani cine știe o fi timida e posibil sa fie un copil

Răspuns utilizator avertizat
| SLS92 a răspuns:

Cand isi freaca tzatzele, cand se joaca cu parul si cand isi ia limba-n gura cu o alta fata