| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere ai despre starea emoțională care îți guvernează sufletul, despre fizicul tău și despre gândirea ta?

Ce părere ai despre realizările tale pe plan profesional, dar despre și cele pe plan sentimental?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Starea emoțională care îți guvernează sufletul
nu exista suflet, starea de spirit buna
despre fizicul tău
se poate si mai bine, mereu se poate
gândirea ta
cateodata se viruseaza, dar i dau o scanare sa scap de virusi
realizările tale pe plan profesional
se poate si mai bine, mereu se poate
dar despre și cele pe plan sentimental
cand nu isi doresti nimic sentimental nu e nici esesc nici de bine, e o stare neutra

| Drimmero a răspuns:

Ce 'chestionar' dificil ai pus la cale, s-o luam cu inceputul.
Emotiile si impulsurile de moment sunt cele mai corecte la mine, din ce am observat, cat despre fizic si gandire pot sa zic ca pot sa-mi fac pareri in functie si de alti factori, de exemplu fizicul meu poate sa fie placut dar si neplacut,, depinde cum ma aranjez, imbrac si ce postura am in acele momente, iar gandirea mea se imbina cu caracterul meu, nu mi se schimba precum vremea si raman mereu ferm pe pozitie atunci cand ceva imi place sau imi displace, pot sa zic ca am o gandire a unui om normal.

Realizarile pe plan profesional? sa zicem ca sunt ok, dar mai trebuie o evolutie, o conturare mai buna.

Cele de pe plan sentimental pentru mine sunt doar o mare bataie de cap sinistra!

| RainmakerX a răspuns:

Starea emoțională
E stabila. Mult mai buna decat cea din anii trecuti. Pot spune ca sunt chiar fericit/optimist. Lumea ma place, am ajuns sa fiu destul de popular pentru chestii bune, mediul e super.

Fizicul tău - cel mai bun fizic de pana acum. Tot mai am DESTULE de schimbat dar am facut un progres major.

Gândirea ta - yee, in sfarsit ceva ce functioneaza laughing

Realizările profesionale - Eu zic ca e ok. Sunt pe drumul cel bun chiar daca abia am inceput.

Realizarile sentimentale - null. Unele lucruri se schimba mai greu...

| mentholinks a răspuns:

Parere proasta despre toate dar mai am rare momente in care imi place cum gandesc. N-am nicio realizare pe niciun plan. Tu?

| Justme1997 a răspuns:

Am o gândire negativista in mare parte, sunt destul de multumita de aspectul fizic, eșecuri pe plan profesional si sentimental

| FruttiFresh300 a răspuns:

Asta ar însemna că toți să-ți zică ce cred despre ei. Eu îți zic ce cred despre mine printr-o evaluare cu note.
1- nasol rău de tot
10 - foarte bine
Stare emoțională - 7
Fizic - 7 că trebuie să mă vopsesc laughing
Realizări profesionale... Hmm - 9
Pe plan sentimental 10 ca sunt singura laughing