| AlexDorinel a întrebat:

Ce părere aveți ca a murit cel mai bogat roman și familia sa? https://www.google.com/......ex.amphtml

18 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bai baiatule, cata frustrare pe romani cand vad ca un om are bani.
Ajung sa se bucure ca a murit doar ca omul avea succes. Ce natie ratata suntem

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru AlexDorinel):

Multumesc de confirmare. Mare frustrarea pe romani.

"fura de rupea ca majoritatea romanilor cu bani"

| Lukasssz a răspuns (pentru suntserios):

Ce frustrare? da-l dracu ca merita, a nenorocit multi oameni...

| suntserios a răspuns (pentru Lukasssz):

Pe cine?
Ai niste exemple?
Sunt curios, ca nu știu cine era.

| Mosotti a răspuns:

Parere f buna am, era si cazul sa scapam de el, ca a tras pe altii pentru bani.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ghinion, sa fie sanatos... whoops, nu are cum sa mai fie sanatos. Hodihnească-să în pași, și sî zîc...

| Lukasssz a răspuns:

O parere foarte buna, a nenorocit oamenii pentru bani, i-au lasat fara case, dar uite ca la final a primit ceea ce merita.

Răspuns utilizator avertizat
| Lukasssz a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Pentru ca omu` a calcat pe cadavre pentru bani...

Răspuns utilizator avertizat
| Lukasssz a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Ii pacaleau pe prosti cu cateva "modalitati " sa le dea casa ca face el nu stiu ce "combinatii" si prostii cadeau in plasa si ramaneau fara casa.

Răspuns utilizator avertizat
| Lukasssz a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

100%

| AnOnImuSS1 a răspuns (pentru Lukasssz):

Pai bun a calcat pe cadavre pentru bani dar ce te stresezi tu pentru asta? adica este crucea lui si-a dus-o pana la capat! nu ai puterea sa judeci prietenewinking singura putere pe care o avem este iertarea si bunatatea! ce este dincolo de asta se numeste rea vointa si slujba diavoleasca

| Lukasssz a răspuns (pentru AnOnImuSS1):

Nu imi spune esti religios...

| AnOnImuSS1 a răspuns (pentru Lukasssz):

Eu te-am pus in tema! si nu, nu sunt religios iti spun chestia asta din perspectiva mea happy daca ai o gandire la cum ai comentat mai sus ..ar trebuii sa corectezi la ce ai zis ..cand ai spus ca e bine ca a murit ..pare ca esti satisfacut de moartea unui om ..saraci sau bogati toti datoram ceva.te nasti si esti dator cu o moarte big grin

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Ori cat de bogat ai fii nu poti cumpara nemurirea! Ceea ce s-a intamplat nu a fost intamplator, pentru bogatie trebuie sa platesti un pret foarte scump!