| AlexDorinel a întrebat:

Ce părere aveți de noul guvern al vecinilor noștri bulgari?

https://www.google.com/......ex.amphtml

Credeti că o să fie un succes cum a fost în R.Moldova sau sunt niște idioti cum e AUR la noi?

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Asta rămâne sa vedem ca nu putem sti din inainte. Dacă vor sa facă ceva... O sa fie cu succes.

| Lukasssz a răspuns:

Meh, e varza.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Pe tot globul oamenii se plang de guvernele din tariile lor. Peste tot sunt probleme.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Mie-mi sună bine.

| felixf a răspuns:

Cand faci o afirmatie ai grija. Daca faci pe un om idiot inseamna ca tu ai pe putin studiat cat el, adica scoala, facultate de drept si probabil si un doctorat sau cel putin master, ai fost ales in parlamnet care nu este o treaba tocmai usoara si ai castigat probabil la activ cateva procese. Si mai ai cateva pe rol. Deci inainte sa-i faci idioti gandeste-te tu cat ai realizat in viata asta si dupa poti comenta

Răspuns utilizator avertizat
| Robert265 a răspuns:

Rămâne de văzut e vorba de sistemul economiei și de piata muncii nu?