| lifeistough a întrebat:

Ce parere aveti de barbatii care nu beau bere?

13 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Http://www.libertatea.ro/stire/23-de-motive-ca-sa-beti-bere-237744.html
Dupa link-ul asta, n-o sa mai existe astfel de barbati. Sper!:P

lolita
| lolita a răspuns:

Doar bere sau nici un fel de alcool? daca nu bea nimic ma gandesc ca a fost vreun betivan care ia tratament si nu se mai poate atinge de alcool, in 95% dintre cazuri este asa. deci nu am o parere foarte buna deoarece n orice moment poate reveni la vechiurile obiceiuri. dac nu bea bere ma gandesc ca momentan este bolnav si nu are voie alcool. sa fim seriosi nu exista barbati si nici femei care sa nu se atinga de alcool fara un motiv intemeiat, si aici nu ma refer la adolescenti care inca nu stiu ce vor.

| Ana a răspuns:

O parere foarte buna, s-o tina tot asa.

| matchpoint a răspuns:

Buna ziua. Exista si asa ceva? Eu care credeam ca nu esti ``barbat``daca nu bei bere. Inca un mit a cazut in ziua de azi pentru mine.Pa

| bblock69 a răspuns:

Nasol... unde mai e frumusetea vietii?
Berea dupa bere e placere!winking

| elamit a răspuns:

Bravo lor, mai rar gasesti asemenea barbati.

| tim a răspuns:

Oooooooo, nu! si medicul zice sa bagi o bere si doua pahare de vin zilnic, daca esti sanatos, binenteles! deci cred ca barbatii care pot bea, orice, deci si bere si nu o fac, pierd o parte din gustul vietii! dar daca asta vor, eu zic sa le respectam totusi alegerea.

| DeeDee28 a răspuns:

Bravo lor ...nu tuturor le place berea

| SweetPrinces a răspuns:

O parere foarte buna, chiar daca eu beau bere laughing) si sunt fata

| Alex_7297 a răspuns:

Nu ştiu dacă tipul ăsta de bărbaţi trăiesc 100 de ani, dar sigur o să li se pară că trăiesc atâta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu beau decat un singur tip de bere. Am probleme?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult mai bine. Ramane mai multa pentru mine laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bblock69
De fapt, vinu' dupa bere e placere; berea dupa vin e un chin.
@lifeistough
Silva bruna.