| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de bărbații din ziua de azi și cei de altădată?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu ce sex deții? Ca să stiu ce-ti raspund.

| JustDeedee a răspuns:

Se putea și mai bine. laughing)))))

| RAY a răspuns:

Eu care am 31 de ani pot avea 2 păreri diferite, fiind la jumătatea vieți, mijlocul celor doua generați, fiecare trăiește cum dorește, eu am ascultat de critica de așa zis hate si am evoluat datorita lor, dar sa exprim ceva e o tâmpenie, apropo dieta bogata in zahar te tâmpește si iți schimba si comportamentul

majoritatea sunt niste lasi care au un caracter toxic si nepasator fata de cei din jur/socitate mai pe scurt antisociali virgini tristi...

Așa eram si eu pana in 2019, daca exista un creator si așa vrea sa te dezvoltate, nu știu ce sa spun, suferința te maturizează, eu tot cred ca un psiholog psihopatic, sadic a creat universul

îmi cer iertare de la o fata ca mi am bătut joc de ea

| Mosotti a răspuns:

Pai barbatii de azi sunt ca si aia de alta data, natura umana nu s-a schimbat, am o parere buna de barbatii okey, si proasta de barbatii fara caracter.

| RobertMoon a răspuns:

Doar bunica îți poate răspunde la întrebare, ea îi cunoaște pe cei de altădată.

| ShaOfHatred a răspuns:

Bărbații și femeile, de asemenea, sunt în conformitate cu standardele societății din ziua de azi. La fel era și ăia de altădată.
Hard times create strong people,
Strong people create good times,
Good times create weak people,
Weak people create hard times
And the cycle continues...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Barbatii din ziua de azi sunt fraieri si disperati, cei de altadata stiau macar sa se impuna si sa nu fie condusi. Recunosc ca faceau asta asuprind femeia de langa(unii, ca altii tot condusi erau), lucrur care, mna, ma rog, nu e chiar corect. Dar nici vice versa nu e corect....cum e acum

| chuckmanson a răspuns:

Nici nu vreau sa știu ce ai în cap cu întrebarea asta dar am o oarecare bănuială ca vrei răspunsuri de genul "înainte erau bărbați adevărați care erau duri nu plângeau și mergeau la război și își țineau nevestele la respect iar acum sunt toți p*zdificați". Sau dacă nu, îți garantez ca măcar câțiva o sa vina cu răspunsuri imbecile de genul ăsta.

| Green66 a răspuns:

In ziua de azi bărbații au devenit hibrizi, când fac sex rămân gravizi. straight face

| EcceHomo a răspuns (pentru Green66):

Bună rima. laughing

| Green66 a răspuns (pentru EcceHomo):

Mulțumesc! Așteptam de un an o asemenea întrebare, aveam totul pregătit. laughing

| SkateFunk a răspuns:

Majoritatea din ziua de azi pe care ii stiu sunt toti cu figuri, plictisitori in mare parte, enervanti, laudarosi, aroganti, a-tot-stiutori, lenesi, tari in clanta, si in acelasi timp majoritatea sunt niste lasi care au un caracter toxic si nepasator fata de cei din jur/socitate mai pe scurt antisociali virgini tristi...

| DementuTDi a răspuns:

Cam pe invers cei din ziua de azi