| Xenia13 a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii din ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ca ne afemeiam pe zi ce trece, si devenim tot mai frustrati, complexati

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ray, asta se promoveaza si se vrea,, e moda secolului 21!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Da,asa e

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Si barbatii si femeile de o potriva au cam luat-o razna.Deci ce pot spune? suntem o apa si un pamant.Rar persoanele care chiar conteaza si se diferentiaza de 'turma'

| RainmakerX a răspuns:

Depinde ce intelegi prin "barbat".
Ce inteleg eu prin asta : om trecut de 30 de ani, care se remarca datorita trasaturilor pozitive.

Unii cred ca daca ai par pe picioare si muschi esti barbat.
Sa fim seriosi. Jignim persoanele cu experienta de viata, care au realizat ceva la anii lor.

Bine, exista si oameni trecuti de 30 de ani, care intra la alte categorii. ( sa le zicem brute sau prosti pentru a nu primi report )

| mentholinks a răspuns:

Prefer sa ma gandesc la femei.

| GoldenZenith a răspuns:

Aceeași părere pe care o am și despre femei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre bărbați în adevăratul sens al cuvântului? Bună.
Despre ratații care cred că bărbăția se măsoară în câte sticle poți bea până să ajungi în comă?(băutura e doar un exemplu, înțelegi tu unde bat).O părere proastă.Îmi provoacă scârbă.

| NellieLovett a răspuns:

"Barbatii din ziua de azi" reprezinta un grup de oameni foarte numeros.Cum nimeni nu poate sa cunoasca pe fiecare barbat in parte, nu ne putem forma o parere de care sa fim multumiti sau convinsi (cel putin eu nu pot).Nu este bine pentru nimeni sa facem asemenea generalizari.