| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de cei din zodia taur?winking In general cum i-ati caracteriza?happy

Răspuns Câştigător
| georgiana a răspuns:

Pai eu sunt taur, sunt o persoana sociabila, amabila, o prietena de incredere si rabdatoare, sensibila, incapatanata si posesiva, dar nu materialista.

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sufletisti.

cami
| cami a răspuns:

Sunt persoane foarte indraznete, tupeiste as putea spune. Sunt curajosi, incapatanati, ambitiosi, dusmani aprigi, priteni de nadejde.
Vor sa fie respectati, nu suporta sa fie jigniti, sunt foarte gelosi, dar si iubesc. Sunt grijuli si sensibili. Eu ti-as spune mai multe, din ce privinta vrei sa stii?

cami
| cami a răspuns:

Bine Elena, dar atunci cum esti? Poti sa te descri?

| User a răspuns:

Eu sunt taurhee hee

@cami in mare parte ai dreptatehappy

mira
| mira a răspuns:

Sunt perseverenti si uneori incapatanati.

| Marii a răspuns:

Prietena mea cea mai buna este taur si stiu ca este o persoana foarte incapatanata, nu e prea ambitioasa (cum a spus cami), e si cam fricoasa, dar sunt persoane care stiu sa ajute la nevoie. happy

| darkeyes a răspuns:

Vad ca toata lumea, de fapt majoritatea zice ca taurii sunt incapatanati doar pentru numele zodiei.Si eu sunt taur dar nu sunt deloc incapatanata.Nu sunt prea ambitioasa, dar sunt o prietena buna, sunt timida cu cei pe care nu ii cunosc, dar am puterea de convingere si dreaptahappy te pup:*:*

| iri a răspuns:

Incapatanati.

| alex2009 a răspuns:

Http://dl.transfer.ro/Transfer_ro-10Jan-4a6c162bc2b4d.zip Sper sa-ti fie de folos, vizionare placuta

| Merilynne a răspuns:

Sunt draguti cei din zodia taur dar nu stiu sai caracterizez

| chris_7812 a răspuns:

Se potrivesc perfect cu capricornii.hihi.

| chris_7812 a răspuns:

Ca si zodia fecioara.asta pentru cine crede in zodii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cami am intrebat la modul generalhappySi eu sunt in zodia taurlaughing dar nu toti taurii sunt chiar asa cum i-ai descris tubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cami lasa... vreau mai multe opinii la modul general.Doar nu-s numai eu in zodia astahappy Calmul si rabdarea sunt punctele mele forte.Asta ca sa nu spui ca-s rea si nu-ti raspundwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bravo Paul.Asta ca sa vada lumea ca nu chiar toti taurii sunt asemanatoribig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti spun eu cum sunt tauri :le place sa fie in centrul atentiei, sa aiba prieteni, sa calatoreasca, sa aiba parerea lor, inteligenti, au ceva mereu ascuns si pot surprinde oricand, ei cred ca sunt sefi mereu, nu le place sa fie dati la o parte, foarte incapatanati, stiu sa se face respectati, isi lasa amprenta peste tot, uneori sunt prea prea lenesi si multe altele, eu cam asa zic ca sunt ei, tot zodia asta foarte tare cea mai tare sunt si eu : se potrivesc foarte bine cu fecioarele si capricorniidin cate stiu eu oricum, eu personal am o prietena foarte buna care este leu

| Daniutza a răspuns:

Mai incapatanati si sensibili.

| ralucutza03 a răspuns:

Daca vrei sa stii mai multe despre taur si cum sunt ei caracterizati, citeste aici:http://668.ro/......salbatice/