| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de copiii din ziua de azi?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parca te vad pe tine.

| sierra1 a răspuns:

Suntem tineri cu toții, nu?

| SilentRain a răspuns:

Nici o părere

| Mayhem666 a răspuns:

Depinde la ce categorie de varsta te referi.
Copii pot fi si aia de 2 ani, si aia de 13, si aia de 19. Pentru mine oricine e mai mic decat mine il consider copil.

| johnnny123 a răspuns:

Aceeasi parere pe care o am si despre copiii de acum 10 ani, 100 de ani si 1000 de ani: fiecare copil este o fiinta unica ce traieste intr-un context unic si este o tampenie sa faci generalizari simpliste de genul "sunt mai prosti/destepti, sunt mai bine/prost educati, sunt mai precoci/imaturi"

| Zuzu1991 a răspuns:

Mucosi RAU tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Crescent a răspuns:

Fiecare copil e diferit. Deci sunt si mai buni, si mai rai.

| SkateFunk a răspuns:

Niste.....nu zic ca iau ban happy
vina parintilor oricum