| Daniela89 a întrebat:

Ce parere aveti despre copiii din ziua de azi? Cum credeti ca ar trebui sa-si petreaca copilaria?

Răspuns Câştigător
| MMadalina a răspuns:

Copiii din ziua de azi nu mai pot de bine... Ei nu stiu ce este " greul". Ei se gandesc numai la sex si la alte prostii.
Eu cand aveam 10 ani nici nu stiam care este semnificatia cuvantului"sex", insa acum pustoicele si pustii de 9 10 11 12 ani au si experimentat acest lucru. Ce Doamne iarta-ma stiu aceste fiinte despre sexthinking Nimic. Au vazut la x sau y si vor si ei/ele sa experimenteze.
Parintii din ziua de azi sunt mult prea ocupati cu serviciul ca sa nu le lipseasca nimic odraselelor lor si uita ca trebuie sa le voreasca despre sex si alte subiectewinking

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa invete si sa nu se mai tina de prostii.In loc sa fie cu gandul la scoala ei se preocupa de inceperea vietii sexuale de pe la 10 ani

| mgtow a răspuns:

Sa se joace sa invete si sa se distreze pana la majorat

| Диана a răspuns:

Prin baruri, beti morti. laughing)

| Ioana_4525 a răspuns:

Ar trebui sa faca ceea ce le place.Totusi copii din ziua de azi sunt mult mai interesati de internet.Nu prea ies din casa etc.

| Daniela89 explică:

Asa e.asta datorita internet-ului si lucrurilor pe care le vad la tv.copiii din ziua de azi nu mai sunt preocupati de joc sau de scoala.cum credeti ca s-ar putea rezolva aceasta problema?