| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de homofobi?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Majoritatea pupa icoane

| Drimmero a răspuns (pentru suntserios):

Sunt homofobi atei mai multi decat iti poti imagina,, ii gasesti sub unor religii diferite sau 'independenti', hai sa nu atacam doar o parte, cand altii sunt mai agresivi. Musulmanii ii omorau, nu stiu daca se mai practica in prezent, ceea ce e o prostie sa omori pe cineva din motivul ala/

| Drimmero a răspuns:

Nicio parere,,in lume nu trebuie sa iti placa de toata lumea,pana la urma.
Nu trebuie sa se faca circoteca,,nici eu nu sunt placut de toti, nici eu nu ii plac pe toti, undeva e un echilibru.
E alegerea fiecaruia,, dar sa nu se ajunga la agresiuni, chiar nu as vrea sa mai vad violenta

| Mayhem666 a răspuns:

Nu am nimic cu ei, dar de obicei nu prea ii agreez. Mai ales atunci cand ei cred ca le stiu pe toate, dar habar nu au despre ce vorbesc.

| Deaad a răspuns:

Nu-mi pasa.
Poti sa fii homofob si retardat.
La fel cum poți fi un cititor si un retardat in același timp.

| Juviia a răspuns:

Sunt si ei oameni, si au dreptul sa traiasca.

| Nitroblast a răspuns:

E un termen inventat de cine stie care sustinator de ghei. Nu exista asa ceva. Daca astia care ne opunem gheilor care vor sa adopte copii intram la categoria homofobi, pe aia care se opun la asa-zisii "homofobi" i-as baga direct in oala sa ii consider ghei si pe ei.