| NaughtyFamousIrresistible a întrebat:

Ce parere aveti de Nicu Stan? Omul sau taximetristul violat de o femeie!? Sper ca mai vine si in seara asta la Un show pacatos

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Bine ai zis, omule! Să stii ca si pe mine mă pufnea râsul numai cand vedeam cât e de imbecil! Să fie clar, eu nu cred într-un bărbat violat (chipurile!) de-o femeie! E absurd! Si prostul se si laudă cu fapta sa, să nu-ti mai spun că Simona Gherghe l-a pus să reconstituie scena violului! Spre amuzament, râdea si ea, iar fraierul era sa-i pice in plasă si chiar să ne arate cum a trecut "aia" la fapte laughing

8 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Speri să mai vină? De ce? Te amuză?
Pe mine mă scârbește!

Răspuns utilizator avertizat
| floresdemayo a răspuns (pentru NaughtyFamousIrresistible):

țigănuș, ha =))?! Fir-ai tu să fii!
"Haoleu mâncati-aș, m-o troznit norocul"
Mi-ai dat funda? Ce bucuriiiiiie! E prima mea fundiță, o să mi-o prind in păr si plec!
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Dar iti trimit si pupicul "soacrei", sărută atat de bine, încât nu o mai poti uita. Prinde-l! Wau, ce iute ai fost! http://www.thecomedynet.com/......naKiss.gif

| floresdemayo a răspuns (pentru NaughtyFamousIrresistible):

Bine ai zis, omule! Să stii ca si pe mine mă pufnea râsul numai cand vedeam cât e de imbecil! Să fie clar, eu nu cred într-un bărbat violat (chipurile!) de-o femeie! E absurd! Si prostul se si laudă cu fapta sa, să nu-ti mai spun că Simona Gherghe l-a pus să reconstituie scena violului! Spre amuzament, râdea si ea, iar fraierul era sa-i pice in plasă si chiar să ne arate cum a trecut "aia" la fapte laughing

| M25M a răspuns:

Dovada ca orice cretin si orice prostituata(in cazul ei) pot deveni vedete. Ca asa e la noi se promoveza fiecare scandalagiu si romanu casca gura la el si se indobitoceste.
It's ShowBizzzzz

| Xtadelo a răspuns:

Si uite asa se imbogateste omu'...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omul e panaramă, dar la fel de panarame sunt şi oamenii de televiziune care l-au făcut " vedetă ".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postare irelevanta pentru Dragoste si sex.Aici nu se dezbat stirile tv.Numai bine.