| William a întrebat:

Ce parere aveti de taximetristul ala care a fost violat? Voi ce ati fi facut in locul lui? Daca eram in locul lui probabil o violam eu pe aia

9 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Dacă eşti violat ajungi vedetă.ce chestie.
Nici nu ştiam că Moldova e plină de vedete.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Geografiaaa! Tulcea este in Dobrogea, nicidecum in Moldova.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iar tu ai înţeles măcar la ce mă refer? Ştiu că Tulcea este în Dobrogea.
Am zis Moldova, pentru că am eu o chestie cu Moldova, şi că mereu pe la ştiri auzeam că moldovenii seîmbată şi se violează între ei, violul ajungând un fel de sport printre localnici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Daaa, ai si scris foarte clar, ca sa se inteleaga! Daca ai tu "o chestie" cu Moldova, nu-ti refula neimplinirile in public. Sau, vino in Ardeal sa vezi ce inseamna betie si curvasag. Astia merg pe ideea musamalizarii si nu dau nimic la stiri. In foarte multe blocuri sint bordeluri in apartamente, vecinii se pling, dar la stiri nu auzi nimic. Prin fata casei mele trec zilnic salvarile in coloana, ca roiul de albine. Auzi asa des de accidente grave produse in Ardeal? Nu. Deci...

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,pentru că nu stau în Ardeal. Stau în Moldova, sau cel puţin aşa cred laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Panaramă omul, dar totuşi, a ajuns " vedetă ".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa numele de user, esti barbat. Daca barbatul nu are pofta, poate?!
Sa fim seriosi, "panarama" cum ii spune NigelSan, a incercat si cum femeia s-o fi aparat, a inventat o SCUZA PENTRU NEVASTA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicu: De fapt, nici nu mai sunt sigur daca s-a consumat acel raport sau nu.
http://stirileprotv.ro/......video.html

| CausingCatastrophy a răspuns:

Sa recunoastem ca i-a placut.