| Elena1234456 a întrebat:

Ce parere aveti de numele "Sorina"?

Răspuns Câştigător
| cosmina1998 a răspuns:

Eu stiu ca este derivat de la cuvantul soare si reflecta stralucirea si buna dispozitia pe care persoana care poarta acest nume le imprastie printre cei din jur.

7 răspunsuri:
| beki13 a răspuns:

Semnificatia numelui Sorina: Derivat de la soare, denota stralucire si buna dispozitie.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

E groaznic

| BayazidFulgerul a răspuns:

Sorina rimeaza cu gaina

| Elena1234456 explică (pentru BayazidFulgerul):

laughing Si care e faza?

| BayazidFulgerul a răspuns (pentru Elena1234456):

Sorina gaina sta langa iasmina deodata sorina sa basit iasmina a murit gaina a ouat si a mancat treaba mare (cac*t)

| lolipolipop a răspuns:

Numele sorina e frumos si dragut chiar daca nu e name meu dar, folosestel la ce vrei:]

| Sorina_Frumusika_1997 a răspuns:

Numele meu este tot Sorina si mi se pare fff frumos