| monicaaa17 a întrebat:

Ce parere aveti de oamenii care se ating sau se săruta in public?

24 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Ce inseamna se ating, se pipaie?
Daca se pupa sau pe pupa putin mai romantic nu ma deranjeaza.
Daca incep sa se sarute, sau sa il vad pe unul cum ii pune lu una mana pe fund sau sani ma dezgusta.

| RAY a răspuns:

Nu prea imi place dar e treaba fiecăruia ce face

suntserios
| suntserios a răspuns:

Proasta.

| Drimmero a răspuns:

Imi sunt indiferenti, gay sa nu fie ca atunci m-as oripila pentru secundele alea in care am ghinionul sa-i vad.

| Celcestietot a răspuns:

As putea spune ca am o parere buna. Tu, ce parere ai, raspunde-mi si mie?

| LoveSleep a răspuns:

Ce triști aici, mor.

| SilentRain a răspuns:

Handicapați, mai ales aia care prefera sa o facă chiar și în fata copiilor...

| Sofer a răspuns:

Totuși e ceva normal. Poate sunt care se simt deranjati de astfel de gesturi în public.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu ma deranjeaza, bine ca mai exista oameni care se iubesc, mai tare ma deranjeaza femeile care alapteaza in public.

Răspuns utilizator avertizat
| gemeni6226 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Ok dar femeile in trecut stiau cand e ora alaptatului si mergeau acasa sa alapteze sau daca mergrau in vizita se retrageau intr o alta camera numai de cativa ani vad ca unele fac ca tigsncile acus cativa ani inca numai tigancile alaptau in vazul tuturor.

| Apokales a răspuns:

Sa se linga pe bot in alta parte, nu in fata mea. Mi-e scarba. Este ca si cum si-ar da flegme in gura unu altuia.

| Endoryus a răspuns:

Nu am nimic impotriva oamenilor care se saruta in public. Totusi, ma scarbesc cei care fac spalaturi bucale cu ochii deschisi privind in toate partile sa observe daca cineva se uita la ei. Aia mi se par penibili.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stupefiant., vulgar, nu ii suport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e scarba.
Daca nu-i vede/prinde nimeni e ok. Sa o facă în continuare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce este asa o mare problema? Dar ce zici de alaptatul in public? Toate sunt normale. Atata timp cat nu fac sex in public e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma deranjeaza nici dacă fac sex in public.

| Reghqen a răspuns:

Mi se pare de prost gust să se sărute în public, să se atingă, sunt unii care zici ca mai au puțin și trec la treabă în public, eu ma întreb, dar casă nu aveți?
Hai să zicem da sărutăriilor, dar la fetelor acelea care sar pe iubitul său iar ăla care o prinde de buci în public, la gesturi de genul, nu va este puțină rușine? oh go on

| EntertainYou a răspuns:

Depinde de cat de ostentativ o fac.
Sunt gesturi intime care trebuie facute pana la urma intr-un mediu mai intim.
Stiu ca sunt unii care ar zice: dar nu e frumos sa vezi iubire pe strada in loc de furturi, injuraturi si bataie?
Ba da, dar exista si alte locuri mai bune. Nu ma intereseaza pe mine certurile sau gesturile tandre ale unor straini. Pana la urma ei se iubesc sau se cearta de ochii lumi sau cum?
De multe ori am ajuns la concluzia ca astia care se etaleaza public cel mai mult acasa se ignora aproape complet, iar in public sufera de lipsa de atentie sau validare. De multe ori au si un final scurt aceste relatii. Cei care se iubesc cu adevarat n-au nevoie sa arate altora acest lucru.
"Vai, dar nu stii cum e sa fii tanar si indragostit?" - sa nu confundam cu "infatuat", cand non-stop vrei sa "devorezi" partenerul. Da-o incolo de treaba. Te poti controla/educa (daca are cine sa-ti spuna ca nu esti doar animal).

| lorix a răspuns:

Mi-e indiferent. Nu e ca stau sa-i caut cu privirea, am lucruri mai bune de facut cu viata mea.

| AmaGeo a răspuns:

De multe ori ma simteam incomod in timp ce treceam in apropiere de ei dar uneori dupa ce i-am vazut mi-am distras atentia in alta parte