| FataBunaLaSuflet a întrebat:

Ce parere aveti de oamenii mincinosi?

Răspuns Câştigător
| Yasmin875 a răspuns:

Toti oamenii mint, unii ca asa sunt obisnuiti, altii mint ca au o problema.

13 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Depinde!
Toţi oamenii care mint se numesc mincinoşi. Dar...
Sînt oameni care mint în scopuri de binefacere, nu chiar cu rele intenţii.
Deci trebuie înţeles cît este de benefic a minţi sau a nu minţi.
De exemplu, tu, minţi chiar din primul moment al intrării pe acest site. Cu ce ne poţi dovedi că eşti o " Fată Bună La Suflet"?
Şi încă multe alte chestii.
Altceva nu ai găsit să întrebi?
Sînt curios ce mi-ai răspunde dacă te-aş întreba: Eşti frumoasă?

| Mădă0611 a răspuns:

Cei care mint sa para mai cu moţ merita lasati in lumea lor, unde o sa gaseasca doar oameni ca ei, astfel primindu-si pedeapsa, cei care mint pentru a nu face rau celorlalti sunt bine intentionati, dar naivi, iar cei care mint pentru a nu isi face rau lor, sunt profitori. Primii si ultimii trebuie ocoliti neaparat.

| LeMousiqe a răspuns:

Minţit-ul,tradiţional românesc.

| Mădă0611 a răspuns (pentru LeMousiqe):

Toata lumea minte laughing, tu ai mintit acum.

| LeMousiqe a răspuns (pentru Mădă0611):

Am minţit, dar chiar aşa este.

| Mădă0611 a răspuns (pentru LeMousiqe):

Mintitul nu e "traditional romanesc". Ori ai mintit, ori asa este? Hotaraste-te!

| LeMousiqe a răspuns (pentru Mădă0611):

Nu am minţit, majoritatea românilor mint.

| Mădă0611 a răspuns (pentru LeMousiqe):

Toti oamenii, din toata lumea.

| LeMousiqe a răspuns (pentru Mădă0611):

Mda,dar români şi puţini şi mincinoşi mulţi.

| Vans a răspuns:

Specie pe care nu o suport

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu exista om de pe pamantul acesta care sa nu minta.
Personal urasc mincinosii!
Te pup!

| wforweirdo a răspuns:

Am o parere cat se poate de buna de oamenii mincinosi, ii apreciez foarte mult si caut sa fiu mai mereu in preajma lor.

| Own3r a răspuns:

Una foarte proasta.Defapt nu exista om care sa nu minta cel putin o data in viata.