| mezeicristina33 a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii lingusitori? dar despre cei mincinosi si impulsivi?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde ce intelegi prin oameni lingusitori. Eu, de exemplu, caut mereu sa spun fiecarui om ceva bun, sa ii fac un compliment, sa ii subliniez o calitate. Nu mi se pare lingusire, mai ales ca o fac la fel si cu femeia de servicu si cu sefa mea.
Impulsiva sunt si eu uneori, adesea am luat decizii proaste din impuls. Cred ca impulsivitatea scade cu maturitatea.
Minciuna mi se pare foarte foarte urata si o evit pe cat se poate. Ma feresc cat pot si de mincinosi

| corbulalbrosu a răspuns:

1.) Respingatoare. 2. ) Execrabila. 3.) Incalificabila/detestabila. big grin

| WaterDrop a răspuns:

Doar impulsivitatea o vad ca pe un defect din cele insirate de tine.Linguseala si minciuna sunt chiar calitati in mainile cui trebuie.Cu linguseala poti obtine multe iar cand vorbesti despre minciuna, inseamna ca te urasti si pe tine pentru ca toata lumea minte.

| Crackman a răspuns:

Cei mai periculosi sunt acea cu doua fete, iti este prieten, te aproprie gastiga increderea si pe urma te ataca mai rau ca niciudata.

| Sarina a răspuns:

Is egali cu zero in fata nea acesti oameni