| MiObesion a întrebat:

Ce parere aveti de hackerul vostru?

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu am priceput cine au fost hackerii, dar după întrebările postate, erau copii „ căzuți în cap ".

| Inferno a răspuns:

Pe cine crezi ca pacalesti?

| DorelSudoru a răspuns:

RetardatlaughingAltceva? Esti inteligent/a ia spargemi parola si fama de ras laughing (nu ca ai avea ce sa mai faci)...
Ca sa te cred da-mi un pc cu parola mea sa vad cat de bun/a esti

| ROBERT89 a răspuns:

Are14 ani, la gramatica seamana cu raymusic deci si la inteligenta. Speram sa puna niste intrebari mai distractive daca tot a reusit sa sparga conturile dar se vede ca nu-l duce mintea.
Si nu este hacker, este un agramat care are un program de generat parole.

| Ecea a răspuns (pentru ROBERT89):

Nu exista programe care genereaza parole, doar keyloggere.

| ROBERT89 a răspuns (pentru Ecea):

Keylogger-ul este altceva.

| Ecea a răspuns (pentru ROBERT89):

Da,dar doar cu el se pot sparge parole.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tanar studios,teligent, disteptul lu masa, dar prostul satului ca sa faca ceia ce face.pacat de capacitatile lui telectuale, risipite pe...nimic.cat de indulgent as fi, e o jigodie care incalca drepturile celorlalti, si intimitatea contului care ar trebui sa ramana totusi personal.un om de nimic.