| Kyky a întrebat:

Ce parere aveti despre profii din scoala voastra (sefii de la locul de munca)?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Ex-tra-or-di-na-ra. Eu sunt sefullaughing Eu comand, eu executlaughing

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu sunt cls a 8 si sincera sa fiu chiar imi plac aproape toti profesorii mei.happyUni sunt mai inervanti dar pana la urma au si ei motivele lorlaughingwinking

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Anna, se aproba afirmativlaughing

Anna
| Anna a răspuns:

Fosta mea sefa avea o placere nebuna de a-si exploata la maxim angajatiilaughing!

Anna
| Anna a răspuns:

@vaimocanu-atunci vrem sa fim subordonatii tailaughing

| anonim a răspuns:

Despre sef, numai de bine.stiti ca daca ar fi fost putin mai inteligent, nu ar fi avut nevoie de voi, asa ca nu luati numele lui in desert. rolling on the floor rolling on the floor

| borsec a răspuns:

Seful meu... ufff mi-e greu sa-l caracterizez pe omul asta, uneori e groaznic si exagerat alteori este de treaba.

Răspuns utilizator avertizat
| prettyodd a răspuns:

Unii au ramas comunisti. Sincer. La o adica sa stam pe coridor linistiti si un profesor sa scoata o camera de filmat din sacou sa vada exact cine e afara cand se suna, nu e un pic cam exagerat? Bineinteles sunt unii mai tineri mult mai deschisi fata de noi si poate asta compenseaza. happy

| andi a răspuns:

Super de treaba si intelegatori.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atat timp cat seful nu sta langa mine e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Am o relație de colegialitate, nu de șef și subaltern.
Pa, pa.