| onename a întrebat:

Ce parere aveti de sfarsitul lumii? Va e frica? Sunteti curiosi? Eu sunt, asta nu inseamna ca imi doresc sa se apropie. Am si visat chiar ca venea sfarsitul lumii [ in vis sf era apropierea soarelui de pamant, foarte foarte aproape] si nu eram nicidecum panicata sau ceva de genul, abia asteptam sa vad cum e dincolo. Ce parere aveti de asta?

4 răspunsuri:
| BigV a răspuns:

Nu te supara pe mine insa sfarsitul lumii este un business, nimic mai mult, nimic mai putin adica mai pe romaneste, tot timpul au existat oameni care au anuntat prostii din astea si uita ca inca traim si vom mai trai mult!

| PufuleteeXD a răspuns:

Sfarsitul lumii nu va veni cel mutin pana sa mori tu rolling on the floor. Nu crede in povesti d`astea, sunt doar data la tv. ca sa le creasca la aia ratingu`! i in legatura cu visul tau. nu orice vi devine realitate decat daca iti doresti. si cum nu o faci. nu va veni. Nu mai asculta tampenii din astea! >big grin

| onename explică:

Nu ascult. Si stiu ca nu va veni curand.Stiu.Stiu.Dar am intrebat.

| onename explică:

Mama, deci am zis eu ceva? Eu am cerut parerea voastra. Chiar daca va veni peste zeci de mii de ani! Mai cititi o data!