| corina_4591 a întrebat:

Ce parere aveti despre sfarsitul lumii? E aproape?

Răspuns Câştigător
| DiannaDi a răspuns:

Asta numai d-zeu stie. in biblie sunt scrise cele 10 semne, iar dupa ce se vor implini.atunci va veni... happywinking si acolo scrie clar.numai si numai El stie cand va fi happy

sarbatori fericite:*

5 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Sfarsitul lumii il facem noi!

| valy a răspuns:

Da e foarte aproape.vezi ca o sa te prinda de fundlaughinglaughinglaughing

| Slavic a răspuns:

Buna.

Hai nu mai baga lumea in panica, lasa-ne sa ne bucuram de via? a, atat cat o fi ea.

Pa, pa.

| Marii a răspuns:

E langa tine :-ss Da-i ceva de mancare si spune-i sa plece. :-ss

| Marii a răspuns:

@lia : l-am si inceput deja, numai ca d-zeu il pastreaza pentru o ocazie mai speciala. happy