| nicolaedragos4843 a întrebat:

Ce parere aveti de situatia urmatoare, am tulburare obsesiva m-as angaja pe moment la paza pana imi trece boala, ca gen mai am crize de nervi etc, iau medicamente, voi ce ziceti sa fac?

3 răspunsuri:
| Miruna333 a răspuns:

E o decizie majora si ar trebui sa discuti cu doctorul despre asta. Iti poate inrautati conditia, fiind un job destul de stresant unde poti da de toti nebunii.

| nicolaedragos4843 explică (pentru Miruna333):

Pai si ca ce as putea sa ma angajez? dar repet depinde mult de job si de mediu, ce spanac la noi nu ii pasa nimanui adica aia care au halucinatii ce fac? ii angajeaza asa?

| nicolaedragos4843 explică:

Pardon am uitat sa precizez gen criza de nervi daca gresesc ceva la un loc de munca, asa ca ma injura cineva nu dau 2 bani, daca aveti si alte idei le astept, sau sa lucrez de acasa? ca acolo nu am nervi.