| denisaasg a întrebat:

Ce parere aveti depre cei ce asculta muzica rock? Credeti ca sunt satanisti, asa precum considera societatea actuala?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Rockerii sunt de obicei oameni inteligenți mai nonconformiști. Sunt de obicei deschiși și fără fițe și știu sa se distreze. Sunt și printre ei unii mai agresivi sa zicem dar omenii sunt diferiți nu trebuie generalizat

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Fiecare e liber sa asculte ce vrea, gusturile nu se discuta.
Nu am nicio problema cu ei,, fiecare cu pasiunile lui/

| Freya1 a răspuns:

Eu nu ascult rock dar nu am nimic cu cei ce asculta atata timp cat sunt oameni si se comporta ca oameni

| Sofer a răspuns:

Nu sunt sataniști.

| SG1995 a răspuns:

Ascult si rock si rap, dupa mintea submediocra a unora sunt satanist si drogat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nicio parere.E treaba lor ce asculta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o prietena care e painea lui Dumnezeu si e innebunita dupa rock, deci in concluzie rock-ul nu e pentru satanisti, doar pentru cei ce sunt atrasi de ceva nou, iesi din comun, energic, galagios chiar.