| Nibichan a întrebat:

Credeti ca oameni care asculta rock sunt satanisti? Eu una nu.

Răspuns Câştigător
| prizeFTW a răspuns:

Logic că nu.Fiecare ascultă ce gen de muzică îi place, cum sunt şi maneliştii, deşi îi condamnă toată lumea.Şi hei! Gusturile nu se discută ( nu sunt manelist )
Sper că ţi-am fost de folos.
PaPa.

6 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Daca ascult rock sunt satanist?
http://www.youtube.com/watch?v=aaj7YQZbvcY
Daca ascult rap sunt satanist?
http://www.youtube.com/watch?v=Ge0OYtYtV4M

Depinde de ce fel de rock sau rap asculti.Deci,poti sa asculti si daca nu esti satanist, dar nu e prea ok daca intelegi.Ma refer la rock-ul ala cu pentagrame, tatuaje, cranii si urlete.
O zi buna! ^ - ^

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Normal ca nu.De unde ti-a venit ideea asta?

| Nibichan explică (pentru PangeeaRogvaiv):

Am prieteni care spun asta.

| Iubitulmeuhusky a răspuns:

NU, nu toți rockerii sunt sataniști. Mă rog, cei care nu știu ne fac în toate felurile posibile:emo, sataniști, inculți...Dar există și rockeri care sunt sataniști, dar nu neapărat din cauza muzicii sau ceva -.-

| BladeMaster861 a răspuns:

NU! eu de exemplu ascult rock easy, hard nu conteaza. Traim intr-o tara libera putem asculta ce vrem.

| Werimar a răspuns:

Cu siguranta, nu.