| DaveMustaine a întrebat:

Nu inteleg de ce lumea condamna persoanele care asculta muzica rock? Am auzit ca-i considera satanisti. Voi ce parere aveti de acesti"critici"?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Unii chiar sunt satanisti, si nu din aia "moderni", unii artisti, la fel, folosesc simboluri sataniste, mesaje sataniste, deci pe buna dreptate oamenii ii numesc asa. Bine, sunt mai multe stiluri de rock, lumea stie de cel agresiv.

10 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Aiureli! Daca ascult formatia Iris, Bere gratis, Holograf, Vita de Vie sunt sigur satanista!

| mona a răspuns:

Criticile sunt cam dure, exagerate

| zurick a răspuns:

Sunt critici fara rost.Si ce daca imi place muzica rock?

| Vans a răspuns:

Pentru că ei, fiind obişnuiţi cu altcvea, nu înţeleg.Nu au ăştia minte pentru rock.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăia mai mult ca sigur au un IQ sub 90.

| fadnox a răspuns:

L-am auzit pe unu, saracu, ne intreba daca Led Zeppelin nu-i trupa satanista...
neah, sa vorbim, sa n-adormim
vezi versurile http://www.youtube.com/watch?v=MXQUB-UQ-NE

| tudo393 a răspuns:

Ii chis in freza!

| ɴιcoleтα a răspuns:

Mda, mereu sunt facuta satanista.
Fiecare gen are cate ceva: cei care asculta manele sunt facuti cocalari iar cei care asculta rock sunt facuti satanisti.
Mda. Ciudat

| DeFaq a răspuns:

Eu una ascult muzica rock si pe mine ma condamna si parintii mei ca ascult acest gen de muzica.dar eu nu cred ca muzica ne face diferiti si cei care asculta rock`ul nu sunt satanisti doar ca apreciaza alt fel de muzica exact cum sunt si cei rebeli nu sunt foarte diferiti de noi doar confuzi si cu o dorinta de iubire

| Alexa12girl a răspuns:

Nu mi se pare drept. Fiecare om are dreptul sa aleaga ce-i place si ce nu. Daca asculta muzica rock este Ok. De ce sa fie condamnati fiind ca asculta muzica?