| Ermer a întrebat:

Ce parere aveti despre arestarea lui George Becali? A meritat sau nu o sentinta asa mare?

6 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Nu cred ca a meritat. Este cam mare sentinta, totusi.

| M25M a răspuns:

Citisem in Romania libera ca acele terenuri nu apartineau statului, deci acuzarea de inselaciune pica fiindca nu este prejudiciu. Acuzatia de abuz in serviciu este o ineptie, el nefiind in acelasi servici cu baiatu' de la minister care facuse abuz in serviciu. Deci, cu arestarea asta nu sunt de acord. Daca merita sa faca parnaie? Da merita insa sa fie acuzat pe bune...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aşa mare?! laughing 3 ani ţi se pare mult, mai ales în ţara cu " eliberare în 5-6 luni pentru bună purtare "?

Răspuns utilizator avertizat
| LorenaAnca a răspuns:

Nu.

| ShopAmerica a răspuns:

Nu