| only me a întrebat:

Ce părere aveţi despre aşa numitele 'coincidenţe'?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Se intampla in viata, uneori mai des, sau mai rar, dar au farmecul si rostul lor, in frumoasa complexitate ciudata, si uneori aparent inexplicabila, a vietii noastre!
Daca nu esti multumit/a de raspuns, cauta si citeste despre sincronicitate!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista si dau un farmec aparte vietii. Bine, as putea zice ca lucrurile inexplicabile se lasa pe seama lor, dar asa intra in alte subiecte.

| jo_5238 a răspuns:

Pana la un punct sunt acceptabile; cand sunt insa prea multe, se aplica motto-ul 'nu cred in coincidente".